| ptm95 a întrebat:

Am 19 ani, muncesc cu contract din luna August 2014 si am incadrarea de salar de 1400 de lei uneori castig si mai mult + venitul mamei de 1100 euro, numai ca ea lucreaza in germania dar contractul a fost semnat in Romania cu o firma multinationala. Vreau sa stiu daca am sanse sa mi se aprobe leasingul pentru programul Prima Masina 2015 de la Dacia. Evident Funda!

1 răspuns:
| sNukki a răspuns:

Ce anume crezi ca te-ar impiedica sa obti acel leasing pentru programul Prima Masina? Eu as spune ca nu te impiedica nimic, din moment ce ai peste 18 ani si ai un venit ar trebui sa ti se acorde creditul.