| anonim_4396 a întrebat:

Salu,am o Lancia Lybra si nu am avut radio si navigatie,acum am gasit radio si navigatie de la o Alfa Romeo,radio merge dar navigatia nu merge, trebuie sa ii pun un cod si nustiu care e, am doar o hartiuta mica cu scris rosu cu nr seria...Cum pot sa aflu codul, va pot trimite si-o poza cu datele din spatele nav si cu foita aceea. Daca stiti vreo ceva spuneti-mi va rog.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cauta poate gasesti pe google.eu am gasit cod pentru cd.bafta.baga nr, seria.

| Gaby46 a răspuns (pentru express11):

Am cautat de m-am saturat si nu am gasit nimic. Daca vrei iti dau nr si seria si te uiti tu un pic.