| Katalin_Adrian_Negrila_1993 a întrebat:

Am si eu o problema cu navigatia de la masina mea ( golf v ) si navigatia arata cam asa : https://www.youtube.com/watch?v=YaLuUZhv43U. Ideea este ca mi-a ramas blocat cd-ul pe care aveam melodii track in navigatie si nu mai merge butonul de eject! Cum as putea sa scot cd-ul? Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ai putea incerca sa bagi ceva asemanator cu o penseta si sa il tragi, sau desigur ai putea desface navigatia si sa il scoti.

| Katalin_Adrian_Negrila_1993 explică (pentru OldSoul):

Am rezolvat probleba, multumesc!

1 răspuns: