| DDaniell a întrebat:

Salutare, am sticla de la far cu striatii, iar la modelul meu de masina nu gasesc alte faruri. Ma intereseaza daca stiti vreo firma care face sticle de faruri clare sau plexiglassuri. Multumesc,

Răspuns Câştigător
| Bitzer a răspuns:

Nu exista. Ce masina ai?

| DDaniell explică (pentru Bitzer):

Mercedes Vito w638. Vreau sa i pun lupe si cineva a zis ca e mai ok sa am sticla clara

4 răspunsuri:
| Bitzer a răspuns:

OK. Orice modificare vrei sa faci farurilor, gasesti aici ce-ti trebuie. Ramane la alegerea si bugetul tau.

| DDaniell explică (pentru Bitzer):

Mai exact unde anume?

| Bitzer a răspuns (pentru DDaniell):

Scuze, m-am grabit si n-am pus link-ul. https://www.ebay.ie/sch/i.html?_sop=10&_nkw=vito+headlight+lens

Poti achizitiona de aici farurile care-ti trebuie. Cauta, da comanda si monteaza-le. In rest, cum am mai spus, nu gasesti rezolvare in atelierele auto romanesti. Intr-un final, tot acolo dau si ei comanda, pe bani grei.