| anonim712546 a întrebat:

Salutare, am un ford focus mk1 1.8 tddi. Cum se da reset la service ulei, deoarece nu stiu cum se face? Si mai am o intrebare, se poate sa imi fac din setarile masinii sa se aprinda semnalizarile si cand deschid masina, nu doar cand o inchid? Si daca mai stiti alte "hack-uri", mi le puteti dezvalui si mie?

Răspuns Câştigător
| blAster85 a răspuns:

La faza cu semnalizari poate fi un error si la mina faceau la fel, apoi deloc, acum si-au revenit, si resetul nu ai ceva butoane? langa alea de stergator far etc, daca nu ai optiune atunci conectata la un pc.sau vezi pe youtube sigur gasesti.