| bibi5961 a întrebat:

Salutare, am un vw bora si as vrea sa cumpar un aparat de diagnosticare (gen VAG-COM), numai ca vreau sa fie prin wi-fi nu prin cablu, si eventual sa existe si un program pentru Android / ios. Stie cineva cum se numeste si pe la ce pret l-as putea gasi? multumesc, dau funda!

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Iti las direct un link;)
http://www.led24.ro/......si-6871572
Un sfat, inainte sa cumperi ceva cauta unele detalii pe net despre acel model, sunt si unele care mai fac probleme sau care se strica in scurt timp.