| bibi5961 a întrebat:

as vrea sa-mi iau un cablu vag-com pentru masina mea vw, vreau sa-l folosesc pentru diagnosticare si pentru activare functii. care ar fi cea mai buna pentru asta? si un pret estimativ? dau funda, merci!

1 răspuns:
| Oviiyy a răspuns:

Cauta pe net Vag.com 10.1 sau ceva de genul asta. Ultima varianta are soft si pentru masinile noi 2012 cu tot ce au ele instalat. pretul este undeva de la 200 ron in sus, este usor sa il folosesti, vezi ca trebuie sa dezactivezi antivirusul ca sa mearga atunci cand il instalezi