| marianedu7 a întrebat:

As vrea sa aflu cat sunt taxele RCA, impozit, etc la BMW 320ci e46 motor 2.2i?

2 răspunsuri:
| Dreeperu a răspuns:

Salut eu am motor de 2500 si in oras consuma cam 13-14 si afara depinde cum mergi intre 7-12 impozit de la anul 900pe an si asigurare depinde unde ofaci 342lei pe 6luni la euroins

| Myagy a răspuns:

Salut. Poti afla tariful politei RCA accesand calculatorul RCA online de pe www.romasig.ro. Completezi cu datele persoanei pe care doresti sa inmatriculezi masina si apoi datele autoturismului si vei obtine tarifele de la toti asiguratorii din Romania.