| Enache_Alexandru_1997 a întrebat:

Salutare. As vrea sa imi instalez si eu pe calculator/laptop un program profesional de autodata (program cu caracteristici si piese de masini foarte detaliate etc...) program folosit in special de dealeri de piese auto si magazinele specializate pe ramura asta.
Problema reala este ca nu stiu cum se numesc aceste programe.
Nu conteaza daca sunt cu licenta care trebuie platita. Vreau doar nume de astfel de programe.
Am in calculator un program de genu dar este vechi si putin mai greu de utilizat pe nume Autodata 3.28v
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

ALLDATA asta este unul dintre programe.Mai sint si altele, poti da o cautare pe google si afli.Dar daca vrei sa cumperi asa ceva e scump.Bine nu stiu exact daca se vinde tot pachetul care costa citeva mii de euro dalari ce or fi sau se vind si asa anumite segemente.Dar asta poti intreba.Deci www.alldata.com si vezi tu.Sau mai sint si siteuri care sau de unde poti lua dar se pare ca sint doar pentru masini din statele unite.