| Razvan77777 a întrebat:

Salutare, as vrea sa pun tempomat pe o Skoda Octavia 2 am văzut pe YouTube că se poate, eu nu prea mă pricep, daca exista cineva din Constanța de preferat, va mulțumim.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pierdere de bani.
Nu ai ce sa faci cu așa ceva în România. Pentru că nu avem autostrăzi pe pentru că pe cele pe care le avem se circulă atât de haotic încât un tempomat e inutil.

| Razvan77777 explică (pentru suntserios):

Eu fac drumuri lungi și am simțit lipsa unui tempomat vreau sa îl pun daca tot se poate

| UserRo10 a răspuns (pentru suntserios):

In Romania adaptive cruise control este sfant. Daca nu ai te multumescti cu cruise control simplu. Te mai ajuta si pe sectoare de drum cu restrictii si radar sa nu o calci prea tare

| UserRo10 a răspuns:

Cu vcds verifica sa ai calculaotr coloana ce suporta cruise control. La Octavia 2 se potriveste cu H in coada. Difera nivelul de echipare si anul. Dupa cumperi manta, o montezi si codezi cu VCDS.
Simplu