| Eduard198 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare pentru voi.
As vrea sa imi achizitionez o masina si am bugetul de 8500 Euro, dar nu stiu ce sa aleg dintr-un BMW e90 facelift sau un AUDI a4 b8 de preferat cel de 170 de cai.
Problema e ca imi place mult de tot interiorul la audi iar la BMW sportivitatea lui si nu stiu ce sa aleg...

Răspuns Câştigător
| LikeForMe123 a răspuns:

Audi A4 arata mai bine si-n interior, si in exterior(acum depinde si de gusturi). Plus ca la Audi ai o combinatie intre sportivitate si confort. Daca vrei e bine venit si un soft, poti trece de 200cp la Audi. (ca un plus, ti-as recomanda un B8 cu Led-uri ca arata belea). Funda?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

BMW... arata si mai bine.
La interior poti sa-i faci un upgrade daca nu-ti place.

| Eduard198 explică (pentru danbnz):

Deci bmw-ul la interior mi se pare ca un e46... nu e mare diferenta...

| gogu220 a răspuns:

Vorbeşte cu "Simpatik", el se pricepe la maşini.
Ai mai condus maşini cu tracţiune pe spate?

| Eduard198 explică (pentru gogu220):

Da am mai condus