| XKronstadt a întrebat:

Băieți, cum pot elimina urmele de vopsea de la baza portierei, "făcute cadou" de cineva care habar n-are să parcheze? Dungile sunt destul de vizibile. Nu a fost îndoită tabla, nici zgâriată. Știu că există pe piață o soluție specială, dar, prefer să țin banii pentru urgențe. Cunoașteți ceva magic, ceva ce se poate face acasă?

6 răspunsuri:
| Justme32 a răspuns:

Du-o la spălătorie dar în perioada asta nu știu dacă ei lucrează

Răspuns utilizator avertizat
| Justme32 a răspuns (pentru XKronstadt):

Păi dacă te duci la o spălătorie de 3 lei nu rezolvi nimic. Caută și tu spălătorie VIP și au acolo și produse specifice. Doar că în loc de 3 lei și ceva vei plăti 30 lei și ceva

Răspuns utilizator avertizat
| Justme32 a răspuns (pentru XKronstadt):

Încearcă și un permanent marker

| Cosmin86 a răspuns:

Tinand cont ca esti un DOBITOC NOTORIU mai bine lasi masinile, te retragi intr-o pestera (sau in grajd, unde te-au crescut parintii tai) si mai citesti despre "ficat".

Mama ta mai bine murea cu tine la nastere, decat sa fie o tarfa imputita care sa nasca un asemenea dobitoc cretin.