| alecs94 a întrebat:

Salut, a luat vantu un acoperis din tabla si mi-a zgariat masina, si indoita prin cateva locuri, cu ce se repara, este vreo solutie ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa o repari singur vezi ca magazinele de vopsele auto exista:1.chit auto cam 60 ron cutia
2.smilgher 240 - 360 pentru curatat
3.cam 300g fliuler este ca vopseaua dar este alba se pot face retusuri tot cu chit
4. vopsea - aici este mai greu pentru. ca trebuie sa vopsesti toata piesa ca altfel apar diferente de culoare
5.si ultimul lucru scule 2 spacluri si diluant sa cureti pentru chit si pistol de vopsit daca nu vopseaua care o cumperi sa iei la tub comprimat adica sprei

| elena4ever a răspuns:

Du-o la sevice si stiu aia ce sa ii faca