| zbuu16 a întrebat:

Salutare, cat mai poti parcurge cu un opel astra F 1.7 din 1994 daca beculetul din bord se aprinde? Si de asemenea exista doua setari la beculet, adica doar aprins si aprins intermitent? Va multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Acel bec te anunta ca ai ajuns pe rezerva si in mod normal mai poti merge 30 de km, dar fiind din `94 nu mai este chiar in stare perefecta si mananca probabil putin mai mult decat normal, deci vreo 23-25 km. A fost un model gandit cu rezerva foarte mica!