| Ciprian96CPY a întrebat:

Ce masina second-hand mi-ati recomanda din 2006-2008 pana in 100. 000km pana in 3.500 euro? Sunt incepator.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa renunti la pretentia cu nr de km, cam greu in pretul ala

| Ciprian96CPY explică (pentru suntserios):

Un aveo, logan ceva ma gandeam. motor 1.2-1.4 acolo. nu bmw sau cine stie ce model de mercedes...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Una cu bordul mesterit.

| TrăieşteClipa a răspuns:

100.000 ii fac in doi ani.
O sa gasesti sute de masini cu 350.000 km dati inapoi la 130.000.

| Horologer a răspuns:

Cauta aici. Sper sa nu fii dezamagit de masini. https://www.autovit.ro/......toturisme/

| daywalker23 a răspuns:

Orice masina e buna pentru un incepator dar cu motor sub 1.6 (si 1.6 e ok) ....pana vei invata sa stapanesti bine o masina....Bafta!