| Hkhtfcvhu a întrebat:

Salutare! Ce parere aveti de: BMW E90/E60 sau Audi a4b7 astept pareri cu argumente, nu doar opinii că ala e mai,, fain" pentru ca e bmw

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW e90 e foarte comod, compact (mic), dar are nevoie de un mecanic mai bunicel, mai ales pentru motor. Eu l-aș prefera.
A4B7 nu e cine știe ce dpdv tehnologic, dar e o mașină destul de solidă, pe care o rezolvă orice mecanic, cel puțin în teorie. Eu nu mi-aș lua pentru că nu oferă nimic spectaculos, mai ales dacă e diesel.

| 120bulevard a răspuns:

Masini plictisite, obosite si cel mai des samsarite. Cauta un E90 intretinut cu soft daca tot vrei sa faci ceva, preferabil de la primul proprietar si cu tot istoricul full. Sau un B7 2.0 diesel manual ca e fiabil.