| Marko556 a întrebat:

Salutare,ce părere aveți de un Opel CORSA motor de 1.2, face față un drum lung, cam 2000 km?

Răspuns Câştigător
| IceRope a răspuns:

Poți să îl încarci full cu persoane și ceva bagaje. Dacă știi să conduci bine sigur nu o să ai probleme.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Depinde si de stilul tau de conducere, fara bruscări.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar face?

| Marko556 explică (pentru suntserios):

Mă gândesc că îi motorul mic și suntem 3 persoane, de aia întreb, ii prima oară când merg o distanta așa mare cu ea

| IceRope a răspuns (pentru Marko556):

Poți să îl încarci full cu persoane și ceva bagaje. Dacă știi să conduci bine sigur nu o să ai probleme.

| IceRope a răspuns:

Poate să facă față muuuult mai mult, dacă mașina este bine întreținută și nu te dai la ea ca nebunul când o conduci.