| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, cineva cu experiență să mă ajute și pe mine pentru ca vreau sa schimb boxele la o skoda octavia 2 non facelift. Ce dimensiuni îmi trebuie și dacă aveți experienta ce difuzoare?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la un electrician auto, cu experienta la montarea difuzoarelor. El iti va putea oferi (sau nu) variante de schimbare (daca merita).

| sierra1 a răspuns:

Ai și in ușă și in bord și in spate la lunetă, pe care deci le-ai schimba tu?