| anonim_4396 a întrebat:

Salutare colegi. Am cumparat recent un e46. Am seria motor scrisa in carte, insa ulterior am observat ca pe masina acea serie nu se mai vede deloc. Am probleme la itp sau cu filtrul rar? Teoretic daca s-a sters "intre timp", ce patesc? Daca m-ar opri un filtru rar si m-ar verifica pana in panzele albe si ar vedea ca seria e stearsa pe masina, as scapa ieftin? Urmand sa ma trimita pentru a-mi reface cartea, ca sa am in ea "fara serie motor"?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu are nimeni treaba.
Nu-ti verifica seria de motor la itp.
Si chiar de ar verifica, ti-ar scrie la precizari ca nu mai e lizibila si aia e.
Nu ar trebui sa ai probleme cat timp motorul este de acelasi tip ca cel din acte.

| Sofer a răspuns:

Totul în regula.

| AlexIonut121212 a răspuns:

Nu patesti nimic, pentru ca seria este in minim 7 locuri pe masina, nu toate stiute de lume, doar de rar, reprezentata, producator..., etc.Stai linistit Am patit si eu, si stiu cum e.