| Dyalema a întrebat:

Salutare! Credeți că activitatea de detailing auto este potrivită pentru o femeie? Ați întâlnit undeva femei care să facă detailing? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Care e problema? Adica am vazut si femei pe santier, soferi de camion, la taxi, etc. Cred ca piata o evoluat in stadiul in care cam orice loc de munca poate sa fie facuta si de barbati si de femei. Si cum exista barbati ce fac manichiura, de ce sa nu existe fete ce fac detailing?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu?
Adica de ce o femeie ar putea curata o casa intreaga dar nu o masina?

| relian a răspuns:

Nu sunt joburi pentru femei sau barbati,daca te pricepi la un lucru,daca stii sa il faci si il faci bine,aia e tot ce conteaza pana la urma.
Eu de exemplu is bun sa caut nod in papura laughing la orice,cai masina,casa etc,stau ma uit,analizezi si dupa zic,aia nu-i bun acolo,aia trebuie mai sus asau mai jos si etc.
Descopar f multe chestii ce nu-s cum sau unde ar trebuie sa fie.Dar se pare nu mai exista,poate ca nici n-a existat job de genul asta laughing

In cazul tau nu stiu cu ce se maninca ce spui, pentru ca o masina este conceputa de un singur individ, care are ceva ajutoare, cel putin la exterior, deci daca ala vrea ca o masina sa arate intr-un fel pai asa ramane.
La interior probabil is altii care fac designul, nu stiu nu ma informai niciodata.

| Experimentatul a răspuns:

DC sa nu fie?!
E o piață libera cel mai mult contează produsele folosite și cât de bine îți faci treaba.
Succes!

Dacă te hotărăștisa te apuci, poți lăsa și adresa