| ȚuȚu7373 a întrebat:

Salutare, cu un buget de 9000 - 10000 de euro. Vreau un combi sau o berlina ceva de genul la VW Jetta 2016 sau Skoda Octavia 2014 sau Opel Astra 2016. Skoda si Opel sunt combi si benzinare, VW e hibrid. Imi iau permisul in 2 saptamani, nu vreau decat ceva mai nou( dupa 2014) si sa aiba loc si pasagerii. Nu vreau sa ma dau mare si tare (aici) vreau doar o parere sincera. Deci, eu as alege Jetta dar am citit pareri pro si contra si de aceea m-am uitat si Skoda care e simpatica si Opel imi place mult. Am ales Jetta pentru ca hibrida si asta este viitorul (chiar daca au aparut cele 100% electrice) plus ca este o masina si de familie(portbagajul destul de voluminos) este destul loc pentru toti si este VW. Spuneti-mi parerea voastra, vreau sa stiu ce credeti despre aceste 3 masini.
P.s. Nu sunt genul de "jmeker" care sa se dea mare si tare in fata prietenilor sau care sa ii dea blana.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Skoda as lua si eu

| Nimeni10 a răspuns:

Nu îți recomand ca începător mașina de 10000 €, când ai sa o Zgârii ai sa urli, mai bine ceva ieftin sa prinzi experiența