| Busy95 a întrebat:

Salutare.
Dau funda, celui care mă ajută.
Am un Opel ASTRA H și vreau să o vopsesc și as vrea sa știu un preț la cat as ajunge cu vopseaua la mașina, vreau sa o vopsesc toată și as vrea un albastru mai închis așa la culoare, câți litri de vopsea ar trebui și câți bani m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

2 litri de vopsea, 2 litri de lac, 1 litru de intaritor, 3 litri de diluant.
De la 3000 de lei vopsita la garaj, de la 5000 in service cu cabina.
Pretul include tot (manopera, vopsea, folie, abrazive, etc).

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un service care face si vopsitorie si intreabă.

| MachesAdi a răspuns:

De la 5000 in sus din cate vazusem pe net acu 1an2

| MachesAdi a răspuns:

Aaa vazut dupa restul intrebarii Nu stiu daca o vopsești singur