| anonim_4396 a întrebat:

De azi dimineata simt un miros urat si intens in masina, ca si de prenandez. Si inainte s-o pornesc s-a simtit si dupa ce am pornit-o si i-am dat drumul la clima la fel. Oare de la ce sa fie mirosul si cum rezolv problema? Pare toxic si inecacios. Multumesc!

5 răspunsuri:
| funnymind a răspuns:

Ce mașină ai?

| presus a răspuns (pentru funnymind):

Audi A4 2003

| funnymind a răspuns (pentru presus):

Masina este veche, asta-i clar. A mea este din 2004.
Probabil, s-a folosit prenandez pentru repararea tapițeriei, pe ușă, pe plafon, etc. Mirosul se va estompa in timp.
Nu-ți face griji. Ai grijă de mașină. 2003 inca era un an bun pentru făcut mașini adevărate, nu cotețe moderne ca astăzi.

| NoahKaan a răspuns:

Se dezlipeste masina

| presus a răspuns (pentru NoahKaan):

La ce te referi? Am uitat sa mentionez ca am avut un mic accident ieri, si m-am ales cu o usa indoita.