| Dragos_Dadutzu_1994 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un opel astra twintop 2007, motor 1.9 TDI, si am o pb la decapotare! AM pus-o pe tester si mi-a dat o eroare la senzorul B 3011-01 ...vede portbagajul deschis, testerul nu poate sterge eroarea.
Va rog mult cine a avut pb de genul asta sa imi ziceti si mie cum sa rezolv pb! Unde anume este situat senzorul sau ce trebuie sa fac?!

3 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Trebuie schimbat senzorul

| Dragos_Dadutzu_1994 explică (pentru paulthegame):

Asta stiu si eu laughing Unde e situat senzorul si care e?! cat costa?!

| Dragos_Dadutzu_1994 explică (pentru paulthegame):

Poti sa imi spui unde gasesc senzorul?!