| mariusinho2007 a întrebat:

Detin un Golf VI an 2010! de cateva zile am roata de spate dreapta infranata si frana de mana este cam slaba la primi 2 dinti. Posibil sa fie blocat pistonasul de la etrier?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu stii tu care ai masina in fata ochilor si care ai conduso de unde vrei sa stim noi?

| mariusinho2007 explică (pentru suntserios):

Nu prea ma pricem, asta am intrebat ca am vazut pe alte pagini! posibil sa fie asta sau cum spun altii ca e de la frana de mana ca am traso la temperaturi foarte mici si a ramas blocata?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Este posibil sa ai un cablu defect.Etrierii nu se blocheaza asa usor.