| InF3CT a întrebat:

Salutare la toti:*.Am si eu o intrebare banuiesc ca e pusa des happy Am o masina Fiat Brava an 2001, motor de 1.2, benzina, 57 kw, 80 CP si cam asta... Inmatriculata in Italia si as dori sa o inscriu in Romania dar am auzit ca e cam nasol cu inscrisul acum.Tot ce as vrea sa stiu cat ma costa sau daca nu stiti exact cam cat ar costa happy ce documente si tot ce e legat de inscriere.Multumesc anticipat! RESPECT LA TOTI!

1 răspuns:
| DiabolikDy a răspuns:

Buna! am inteles ca este pe internet un fel de calculator pentru taxa de inmatriculare. dar inca este destul de incert totul acolo, de chiar nu as sti foarte bine ce gandesc acei oameni. sper sa nu te duca la mai mult decat valoarea masinii