| Adelin245532 a întrebat:

Mi-am achizitionat recent o masina de categoria B cu luneta fumurie! Eu sunt incepator, deci trebuie sa am mamaligi in geam si cele obisnuite cu ventuze nu se vad prin luneta. Am cumparat semn pe abtibild si cand l-am lipit nu mi se mai vede semnul exclamarii (l-am lipit pe exterior), l-am lipit pe al doilea peste primul, dar facand asta semnul nu mai are culoarea galbena ci o are verde! Ce sa fac ca sa mi se vada abtibildul corect?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui din ala cu ventuze pe exterior

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cumperi un sticker mai de calitate, care rezista pe exterior, si le dezlipesti pe cele vechi.
Eventual, confectionezi din autocolant, mai intai o bulina galbena, apoi semnul exclamarii din negru, si il lipesti peste.
Eu nu mi-as fi batut capul, lasam semnul sters.