| Mariobmb a întrebat:

Salutare, mi-am luat bateria din service si am pus-o pe masina, nu i-am strans deloc bornele si am mers cu ea si deodata imi moare servodirectia, am electrohidraulica, bineinteles ca nici ulei nu mai am suficient in borcanas? Am auzit ca poate functiona greu si din cauza asta cu bornele, asa poate fi? Ca nu se aud zgomote la viraje nu nimic, dar nici acel suner de electric cand iau viraje, volanul revine singur nu trebuie sa intorc eu de el. aveti idee care este problema, daca asta ar fi?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Strange bornele!
Daca are contact slab, bateria nu poate da suficient curent, dar nici nu se incarca cum trebuie.