| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, o întrebare pentru cunoscători. Dacă îmi cumpar o masina de model Toyota prius hybrid an 2006-2008, cat m-ar costa întreținerea la ea și taxe, vreau să știu cam tot despre acest autoturism.
**Mersi de înțelegere.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intretinerea nu e asa mare, daca ai un mecanic de incredere. Piese after market la jumatate de pret pe autodoc24.ro se gasesc nu ai probleme. Piesele originale tot din asia si ue vin numai ca are pret mai scump pentru ca are brandul masinii, o tampenie. Youtube te va ajuta sa iti faci o idee despre intretinere

| Jackq1234 a răspuns (pentru mgtow):

Mersi mult