| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Salutare,prieteni! Se mai pot înscrie mașini cu volanul pe dreapta in România? happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vedem daca le mai inmatriculeaza dupa brexit.

| DeathIncarnate a răspuns:

Salut,momentan inca le poti inscrie.
Era o lege care inca nu s-a votat cum ca le-ar interzice.

| j1NNNx a răspuns:

Se pot inscrie, insa sunt foarte periculoase de condus la noi

| Adi88 a răspuns:

Momentan da, dar ai mare grija ca dacă se adopta legea, o sa te oblige sa schimbi pe partea stânga ori o sa plătești o taxă fi mare. Cu siguranță dacă iese UK ul din UE atunci no să se mai înmatriculeze pentru ca noi facem parte dîn UE și suntem obligați ca stat membru sa acceptam mașinile din UK

| Nustiu1910 a răspuns:

Se poate dar nu fa asta o sa te injura toti soferi + ca este periculos deci nu