| anonimbuc21 a întrebat:

Salutare.
Revin cu o întrebare după ce am schimbat pompa de ambreiaj (nu știu firma. Avea carcasa de metal) 1.7 cdti opel h.
După ce pedala era moale si nu intra in viteza.(1 si 2) si cursa era mica.
Am schimbat pedala si acum intra bine în viteza e totul ok.
Dar de ce uneori am impresia ca pedala iar e puțin moale si cursa mica si uneori pedala e tare si e totul normal.

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Poate mai are ceva aer pe instalatie. Incearca sa mai aerisesti sau mergi la service sa aeriseasca ei.