| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Merită să-mi cumpăr un bmw e46 facelift 318i (143 Cp )?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca iti va fi de folos cu siguranta merita, te felicit ca alegi varianta pe benzina si nu ca toti taranii pe cea diesel 320dwinking pretenii stiu de ce, ca sunt un hater diesel si pe buna dreptate.
Nu uita un lucru inainte sa cumperi masina fa-i un test de compresie in service, astfel stii daca motorul e bun sau pa, daca e bun si e ok si ocular si verificata amanuntit tot in service la buscaraie partea mecanica etc eventual pus diagnoza sa se vada erori, o poti cumpara linistit.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Pentru mine merită.

| Oanasecret1 a răspuns:

Depinde de tine și de bugetul tău

| CatalinBRG33 a răspuns (pentru Oanasecret1):

Bugetul meu este 3000 e.
Nu il cumpar ca sa ma invart cu el sau sa alerg cu el pana ii sare motorul in aer, il cumpar doar ca sa ma implimb cu el si sa-mi fac treaba