| s2Da a întrebat:

Salutare! Știe cineva configurația pinilor la butonul de reglaj oglinzi electrice Logan? Mașina nu a avut așa ceva nici cablajul electric. Le-am făcut eu. Dar nu reușesc să depistez configurația pinilor la buton. Pe care pini vine alimentarea și la care motorașele. La motorașe am trei fire :roșu, galben și verde. La ambele au aceleași culori. Mulțumesc!

1 răspuns:
| GeorgeCazan a răspuns:

Salut. Da mai multe detalii despre Loganul tău, gen benzina sau motorina, motor, etc.

La Logan 1 sunt 4 tipuri de instalații electrice.
La modelul 2cred ca sunt tot vreo 4.