| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU am avut permisul suspendat sunt din Barlad judetul Vaslui, de unde pot sa imi ridic permisul de la politia Barlad sau de la Vaslui

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Permisul il ridici de la organul de politie rutiera din judetul tau de domiciliu.

| DanAnton a răspuns (pentru Ioandelasal):

Din Vaslui nu din Bârlad

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

De unde ai domiciliul trecut in permis.

| AnthonyWhite a răspuns:

Normal trebuie sa te duci la politia care ti l-a suspendat, intreaba-i nu ii doare gura sa raspunda. sunt platiti din taxele ce le platim

| suntserios a răspuns (pentru AnthonyWhite):

Pai nu e normal deloc sa te duci la cei cere ti l au suspendat. Normal e sa il ridici de la politia de pe raza localitatii in care a fost emis

| AnthonyWhite a răspuns (pentru suntserios):

F*ck the system nu?