| Ibc_Ionut_1999 a întrebat:

Salutare TPU am o întrebare, de curând am cumpărat un casetofon și l am montat pe masina atât ca deși am încercat orice nu mi se aude subwooferul și nu am idee de ce aveți ceva sfaturi? Sau măcar dacă știe cineva un service special autorizat pentru așa ceva in București
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| David1331 a răspuns:

Pai nu le-ai conectat bine rolling on the floor

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru David1331):

Nu fi atât de sigur, subwooferul a mers perfect pana sa schimb casetofonul iar la cel nou am încercat toate variantele, deci nu aveam cum sa nu le conectez bine?