| Ibc_Ionut_1999 a întrebat:

Salutare TPU am și eu o întrebare unde pot găsi și eu niște balamale Lambo-Doors pentru un logan 2006 la un preț decent și o calitate buna? Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Service-urile sunt pline de lucrari necesare, la masini bune.
Fugi d'aici, ca n-o sa te bage nimeni in seama laughing
Iar un set de lambo-cocalaro-doors e in jur de 2000 de lei. Iar la Logan, cu tot cu balamalele aeriene, tot o sa-ti rugineasca la 2 ani.

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu cred ca nu o sa fiu băgat in seama, indiferent de ce as face sunt client, iar asta cu "masini bune" nu își are rostul orice masina e buna dacă merge bine și îți faci treaba cu ea

| uncetatean123 a răspuns:

Pe bune? baga bani in intretinerea lui si mareste-i puterea, imbunatateste suspensia si toate cele. bagi in prostii sincer. asta e cocalarime 100% plus ca baga astia acusi taxe si restrictii in orasele mari. ce te mai chinui cu asemenea masina, daca ai un ban, ia si cumparati ceva mai nou, nu cred ca e cel mai frumos logan ala din 2006 si esti tu asa de pasionat sa o faci show car.