| vladutz1594 a întrebat:

Am si o o problema la un BMW 320d model 2002 la stergatoare.

Pe temporizator nu pornesc stergatoarele nici pe automat nici pe manual daca dau pe treapta 1 la maneta de la volan si nici daca ploua senzorul de la parbriz nu face nimic.
Cateodata pe temporizator cand dau manual porneste de 2 ori si apoi se opreste de tot.
Care ar fi problema? Siguranta / releu?
Ma pricep cat de cat si daca nu e ceva grav as putea sa o fac pana sa o duc in service dar nu imi dau seama din ce ar fi problema.
Dau funda celui mai bun raspuns; o explicatie buna prin care sa remediez problema.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai la servis afli raspuns bun de la aia care stiu, asa ca mergi cu masina la servis sa o repare ei. Lor nu le trebuie funda, ci bani.