| Vssdl a întrebat:

As putea sa cumpar o masina din Emiratele Arabe Unite si apoi sa o inmatriculez in Romania? Acolo sunt mai ieftine, si mai dotate, plus ca au un nr mai mic de km. De exemplu un BMW E90 din 2008 costa undeva la 6000€, iar in Romania, sau in Europa depaseste mult 8000€. Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa cumperi dar probabil transportul si taxele vamale vor creste pretul incat va fi mult mai scumpa decat una din ro

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, nu este nici o problema.

| xerxes1 a răspuns:

Cat crezi ca te va costa transportul?

| 8andrei a răspuns:

Adusul din UAE cat face? Vezi ca la o cautare mai buna poti gasi si mai aproape poate si mai buna. Nu se cumpara masini pe TPU laughing
Succes!

| AlexVernica a răspuns:

Da logic, doar ca nu cred ca o poti duce pe roti, doar pe trailer