| Cristian11052003 a întrebat:

Aș vrea să cumpăr un radiator pentru mașină, dimensiuni: 370mm înălțime și 260 mm lățime, am tot cautat dar nu găsesc, ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Https://www.autodoc24.ro/ iti trebuie numarul VIN si iti ofera o gama extinsa sa il alegi pe cel care iti convine.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Radiatoarele masinilor nu se cumpara dupa masuri, ci dupa MODELUL si ANUL DE FABRICATIE al masinii pe care o detii.
Extrem de important este anul ala de fabricatie al masinii, fiindca unele modele au fost modificate.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.autokarma.ro
www.targuldepiese.ro
Intri aici, bagi datele masinii (marca, model, an fabricatie, motorizare si tipul caroseriei), apoi cauti radiatorul, si vei gasi fix ce iti trebuie.

| darrio2007 a răspuns:

Este de ajuns sa mergi la un magazin de piese auto si sa spui marca masinii pentru care iti trebuie radiatorul.

| Cristian11052003 explică (pentru Violleta2022):

Radiatorul de la mașina mea a fost modificat, am vrut să comand originalul și nu se potrivește