| laur12 a întrebat:

De curand am cumparat un telefon Gigabyte Gsmart gs202 si nu-i gasesc pe nicaieri folie de protectie a ecranului.Telefonul are ca dimensiuni 130.5 mm inaltime, 66.5 mm latime,iar ecranul este de 4, 3 inch.Am cautat folii universale dar nu prea am incredere asa ca am gasit folie pentru Allview Aldro P5 care are ca dimensiuni 130 mm inaltime, 68 latime si ecranul tot de 4, 3 inch.Credeti ca mi se potriveste si mie? As putea sa o decupez putin la capete daca este nevoie? Va multumesc!winking

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu are nimic daca decupezi folia, asa facea si un coleg de-al meu

| TabStore a răspuns:

Poti sa iti iei folie universala pentru 4.3 inch, este exact ceea ce ai nevoie. Nu recomand sa iei folie si apoi sa o tai.

Uite aici folie la 7 lei http://www.tabstore.ro/......mm-7231331