| DataScience a întrebat:

Ce dimensiuni are whiteboard-ul de la scoala(inaltime, latime)?
Vreau sa cumpar una pentru. acasa... daca stiti vreun shop mai ieftin spuneti-mi si mie pls!

5 răspunsuri:
| Bogdan_Buruiană_1997 a răspuns:

3m pe 1 m

| Octavian_Alin_1991 a răspuns:

Am eu una de vanzare la mana a doua. am cumparat-o in 2011, cand am fost nevoit sa retin niste scheme la fizica.
Tabla e foarte putin zgariata intr-un colt dar nu incomodeaza la scris. pretul din magazin a fost 250 de lei.
Eu o vand cu 80 de lei.

| DataScience explică (pentru Octavian_Alin_1991):

1) ce dimensiuni are?
2) de unde esti?
3) poti sa imi trimiti o poza sa vad cum arata?

| Octavian_Alin_1991 a răspuns (pentru DataScience):

Mi se pare ca are 100X150
sunt din Bucuresti
eu am tabla la matusa mea, care sta la 15 min de statia de metrou gorjului. daca sunteti din Bucuresti ma contactati la 0760811590 si ne intalnim astazi pe undeva sa o vedeti. As prefera sa ne intalnim astazi pentru ca de maine incep orele la facultate si nu prea mai am timp liber.

| DataScience explică (pentru Octavian_Alin_1991):

Sunt din Ramnicu Valcea...am uitat sa specific (de-aia am intrebat daca poti sa faci o poza )
Vinzi decat in Bucuresti, nu? sad