| anonim_4396 a întrebat:

As avea o intrebare destul de banala dar nu prea imi pot da seama. Pentru o masa de tenis la care joaca 2 jucatori as putea spune profesionisti + masina de antrenament automata cam ce dimensiuni ar trebui sa aiba sala in care este amplasata masa (lungime/latime/inaltime)?
As vrea raspunsuri de la cineva care a fost implicat in tenisul de masa nu cineva care joaca de langa masa cu mingii aruncate la 3 metrii in aer cum fac eu (Nici chiar asa dar nu ma pasioneaza)

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Deci aia care ii vezi la televizor joaca in sali de handbal, basket!
Ca sa joci la un nivel cat decat competitiv ai nevoie minim de o sala de 8Lungime/4latime/3-4inaltime

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Decat 8 lungime mi se pare cam putin si 3-4 inaltime iar mi se pare mult dar nu stiu exact de asta si intreb! Oricum mai mult de 3, 2 nu am posibilitatea sa o inalt dar as vrea sa iasa ceva ok daca tot ma apuc si vreau nsite dimensiuni reale!