| Alz4ker a întrebat:

Cat costa si cum trebuie sa fac sa imi pun folie pe geamurile din spate si luneta, legal.?

Răspuns Câştigător
| Monika12 a răspuns:

Http://forum.4tuning.ro/......tml...sper sa-ti fie de ajutor

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pornind de la 500 lei si trebuie montate de un service acreditat RAR

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Costa undeva pe la 300-450 lei, la un atelier autorizat RAR, care monteaza folie omologata.
De banii aia ti se monteaza folie de calitate, si primesti hartii care dovedesc omologarea (chitanta firmei + seria autorizatiei, si tipul foliei montate, alaturi de numarul de omologare, si datele masinii).