| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, ce masina imi recomandati pentru a dormi in ea? Sa fie si spatioasa dar si de incepatori.

8 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

O dubita

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dormi acasa in pat de ce vrei sa dormi in masină?

| romeo78 a răspuns:

Https://images.app.goo.gl/d9CDJ4LdpY8xYv1P9
O idee de autoturism pentru a putea să dormi. E o mică garsonieră. Are toaletă, duș, plită, cuptor, chiuvetă, pat, masă, banchetă.
Sunt și second-hand.
Iar, ca acest model sunt multe asemenea sau pur și simplu un van, transformat profesionist în vehicul de dormit, dar fără toaletă, duș.
Oferte există, bani să fie.
Dacă nu greșesc, la Sibiu există o firmă care vinde noi, second-hand astfel de vehicule, plus chituri.

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Rulotă sau o mașină 4×4

| Lukasssz a răspuns:

Https://www.olx.ro/......eGGvq.html In asta, daca vrei sa fie si ieftina!

| RobertMoon a răspuns (pentru Lukasssz):

Haha laughing asta e bună

| PufiTelekom a răspuns:

Volkswagen Transporter (T4)

| mgtow a răspuns:

Mitsubishi pajero