| RazvanGRS a întrebat:

Salutare TPU cu ce as putea curata sita de la pompa de benzina la un Opel Astra F an '93 motor 1.4 benzina? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Razvanel, o poti sufla foarte bine cu aer de la un compreso dupa ce-ai spalat-o bine! Cred ca despre asta-i vorba :
www.dezmembrez.ro/pompa-benzina-opel-astra-f-1993-2-benzina/

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In carrefour e un spray pentru curatare si zice pe el pentru ca e folositor la multe chestii, daca vrei sa faci o treaba buna.