| EmmyEmmy a întrebat:

De curand am venit din Italia cu actele unui Citroen C5 inmatriculat in Romania.
Si nu stiu ce s-a intamplat, parca au intrat in pamant(actele), nu le mai gasesc.
Ce pot face? Ce ar trebui / Unde ar trebui sa merg sa fac rost de actele masinii conform cu originalele? De ce acte as avea nevoie?
Va rog mult.Sunt disperat!

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Trebuie sa mergi la servicul de inmatriculari auto.probabil ca iti vor spune ca trebuie publicata si declararea actelor nule, intr-un ziar central, si dupa publicare iti vor elibera o duplicata.