| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un citroen C5 sin 2002 in romania gasesc la 3.200 euro si in germania la 1.700 euro. se merita cumparat de acolo si inmatriculat in romania.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de motorizare happy

| AnutzaTa a răspuns:

Paii ar fi mai bine la noi cu totu ca dai mai mult dar te costa pana te duci si daca e sa iti faci garantie tot acolo trebuie sa te duci sa iti faca + pasaport ca pleci in alta parte si sunt mult chestii ori dai un ban in plus ori nu faci nimic. Fundaa