| Alexice044 a întrebat:

Salutare TPU, imi puteti recomanda niște masini bune sub 3000 de euro? Precizez ca nu vreau Golf. Vreau ca prima mea masina sa fiabila pentru oraș

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Daca masina doresti sa o folosesti doar in oras atunci as lua un Renault Clio 3. Masina simpla cu motoare bune si fiabile. Daca totusi vrei ceva mai spatios as lua Megane 2 dar sa fie facelift. Oricum pentru ce ai tu nevoie cea mai buna decizie e Loganul pe benzina. Masina aia mere pe principiul nu se strica nimic ca nu are ce sa se strice. Doar sa gasesti ceva cu AC.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intră pe oleics, sunt câteva zeci de mii: alege

| Sofer a răspuns:

Opel astra H.