| Oprea_Ștefan_1999_VNXl a întrebat:

Salutare TPU pe golf 4 se poate monta o navigație de golf 6 si o navigație tot de golf 6?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu, nu se poate, navigatia de Golf 6 are cu totul alta forma fata de ce ai tu nevoie.
In cazul acesta fie navigatia va ramane cu rama in afara, fie va trebui sa decupezi din "cusca" pentru a intra, dar nici una din aceste variante nu e una tocmai placuta vederii.
Mai apoi trebuie sa precizez ca exista posibilitatea ca navigatia de Golf 6 sa nu functioneze pe masina ta, deoarece pe Golf 6, remote-ul se da prin CAN, caz in care vei fii nevoit sa faci unele adaptari pentru a porni navigatia pe masina ta.

| KronstadtResurrection a răspuns:

Poti monta ce navigatie vrei, cat timp ai bani sa o platesti.