| Neculai_Andrei_1996 a întrebat:

Salutare TPU! Stiti procedura prin care imi pot lista statia de incarcare de acasa pe PlugShare pe bani(adica cei care vor sa incarce acolo sa plateasca-stiu ca probabil e nevoie de firma si etc...)?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru acest lucru, trebuie sa contactezi banca ta, ca sa obti autorizare legala si program special de retragere a banilor ca sa poti sa iei banii de pe card sau din contul bancar, al celor care vor sa plateasca.